Priemyselná výroba
Juraj Balún
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- Obec
- Tvrdošín
- Od roku
- 2022
- IČO
- 54 532 612
Juraj Balún
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 027 44 Tvrdošín
- Na trhu od
- 1. apríla 2022
- IČO
- 54 532 612
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 25.99)
- Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Podnikanie v číslach
- 4
- roky na trhu
- 2022
- rok vzniku
- 2
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Juraj Balún
Juraj Balún – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Tvrdošín. Podniká od 1. apríla 2022.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu a skladové, pomocné a prepravné služby v doprave.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Juraj Balún
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 54 532 612
- Dátum vzniku
- 1. apríla 2022
- Miesto podnikania
- 027 44 Tvrdošín
- Živnostenský register
- Okresný úrad Námestovo, vložka č. 560-29601
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 25.99)
- Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Juraj Balún zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.
-
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
-
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Juraj Balún?
Miesto podnikania je v obci 027 44 Tvrdošín.
Čím sa Juraj Balún zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; skladové, pomocné a prepravné služby v doprave.
Aké je IČO – Juraj Balún?
IČO je 54 532 612.
Odkedy podniká Juraj Balún?
Podnikanie začalo 1. apríla 2022. Na trhu pôsobí 4 roky.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.